Консультации и заказ по телефонам

Офис: ПН-ПТ с 9.00 до 18.00

Полеты: круглый год, ПН-ВС, согласно графику полетов судна

Корзина
Ваша корзина пуста

Польоти на мотодельтаплані в Житомирі

Выберите город:
Полет на мотодельтаплане в Житомире1 челпн, пт, сб, вс6 отзывовПолет на мотодельтаплане в Житомире
1900грн
Новые отзывы на сайте
Посмотреть все воздушные судна в городе Житомир
Подробнее Посмотреть все воздушные судна в городе Житомир

Політ на мотодельтаплані Житомир

Коли вихідні з однотипним сценарієм набридли, потрібно відволіктися, внести різноманітність, прикрасити свій відпочинок яскравими фарбами. Позитив, отриманий від таких вражень, неодмінно стане потужним поштовхом вперед, подарує енергію, прагнення, нові ідеї. Ми пропонуємо політати на мотодельтаплані в Житомирі. Це мала авіаційна конструкція, принцип якої, криється в розсіченні повітря на високій швидкості. Це політ, від якого зашкалює адреналін і захоплює дух, при цьому надійний і безпечний.

Польоти на мотодельтаплані Житомир, стають гарними подарунками і запам'ятовуються одержувачам своєю оригінальністю і неймовірним сплеском яскравих емоцій. Щоб летіти, пасажиру не потрібно мати спеціальних навичок, для управління судном, є інструктор, що дає відчути себе безтурботно і легко. Бракує екстриму і естетичного задоволення? Політ на мотодельтаплані в Житомир – це два в одному. Адже ви відчуєте висоту і швидкість, а разом з тим насолодитеся навколишньою природою і мальовничим видом.

Ми гарантуємо комфортний зліт, маневрений і екстремальний політ і м'яку посадку, яку ви будете здійснювати вже переповненим абсолютно незрозумілими емоціями.