ГлавнаяО компанииГарантииЗаказать в подарокОплата и доставкаFAQНам доверяютОтзывыПравилаБлогНовостиКонтакты

ТЕЛЕФОННЫЕ ЛИНИИ ПОДДЕРЖКИ СЕЙЧАС НЕ РАБОТАЮТ

ОБРАТИТЕСЬ В ЧАТ НА САЙТЕ

Окно чата расположено в правом нижнем углу сайта

Корзина
Ваша корзина пуста
Главная Публичный договор

Публічний договір оферти

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Даний Публічний договір оферти (далі - «Договір») є офіційною пропозицією власника web-сайту www.vnebo.ua (далі - «Агент»), що діє від імені Партнерів, містить всі істотні умови надання товарів і послуг Агента згідно ст. 633, 641 і гл. 63 Цивільного кодексу України.

1.2. Відповідно до п. 2 ст. 642 Цивільного Кодексу України у разі замовлення та оплати товарів і послуг Агента, а також отримання товарів Агента в подарунок від третьої особи, юридична або фізична особа виконує акцепт даної оферти, приймаючи всі викладені нижче умови і стає Клієнтом.

2. ТЕРМІНИ, ЦЬОГО ДОГОВОРУ

2.1. Агент - за допомогою власних засобів і ресурсів, здійснює рекламу і просування послуг Партнерів; надає інформаційні послуги Клієнтам, що бажають скористатися послугами Партнерів, завдяки продажу товару, власного виробництва - Сертифікату.

2.2. Партнер - фізична або юридична особа, яка займається комплексним розвитком малої авіації в Україні, та за допомогою власних засобів, ресурсів і техніки, надає послуги Клієнтам. Партнер в письмовій та / або усній формі уповноважив Агента, здійснювати пошук і залучення Клієнтів, які хочуть скористатися послугами Партнера, і надавати Клієнтам інформаційні послуги, щодо послуг Партнера.

2.3. Послуги Партнера - заходи, спрямовані на популяризацію малої авіації в Україні, які проводяться з метою збільшення рівня знань Клієнтів, залучених Агентом, в сфері малої авіації, в програму яких може входити:

- проведення екскурсій на територіях аероклубів, злітно-посадкових майданчиків, ангарах, тощо;

- ознайомлення з авіаційними видами спорту та повітряними суднами, які входять до складу малої авіації;

- ознайомлення з особливостями експлуатації і управління повітряних суден;

- проведення демонстраційних та/або ознайомчих польотів на повітряних суднах;

- надання послуг учбово-тренувальної авіа підготовки;

- проведення спортивних фестивалів, змагань, свят, шоу, виставок, семінарів, рекламних компаній по популяризації малої авіації.

Даний перелік послуг Партнера не є вичерпаним. Партнер може коригувати обсяг послуг, що надаються, на момент їх надання Клієнтам, на власний розсуд, але не менш ніж передбачено Сертифікатом.

2.4. Повітряні судна, що використовуються Партнером при наданні послуг Клієнтам - судна, які входять до складу малої авіації, можуть перебувати у власності Партнера, бути ним орендованими або знаходиться у тимчасовому використанні у Партнера на законних підставах. Партнер несе повну відповідальність за справність повітряних суден, які він використовує для надання послуг Клієнтам, безпеку їх експлуатації, а також отримання всіх необхідних дозволів, ліцензій, свідоцтво, та інших документів, необхідних для надання даного роду послуг на території України.

2.5.Товар Агента - Сертифікат, який підтверджує право Клієнта скористатися Послугами Партнера, в зазначений в ньому термін дії. Сертифікат може бути замовлений і оплачений у Агента безпосередньо самим Клієнтом, або отриманийКлієнтом в подарунок від третьої особи. Сертифікат є товаром Агента, власного виробництва, як результат інтелектуальної діяльності Агента.

2.6.Клієнт- фізична або юридична особа, яка виявила бажання скористатися послугами Партнера, шляхом оформлення замовлення і оплати товару Агента через on-line форму / за телефонними номерами / електронній пошті, зазначеним на web-сайті www.vnebo.ua, а також, у випадку отримання товару Агента в подарунок від третьої особи.

2.7. Сертифікат - матеріальний носій, виготовлений у формі пластикової картки з індивідуальним порядковим номером, який підтверджує в рамках свого терміну дії, можливість Клієнта скористатися послугами Партнера, після активації Сертифікат у Агента. Кожен Сертифікат комплектується коробкою, інформаційними матеріалами про послугу Партнера, умовами використання Сертифіката та даними про його термін дії.

2.8. Активація Сертифікату - процедура виявлення Клієнтом бажання скористатися послугами Партнера, за допомогою заповнення on-line форми / за телефонними номерами / електронній пошті, зазначеним на web-сайті www.vnebo.ua, після якої Агент надає Клієнту інформаційні послуги, щодо послуг Партнера. Детальна процедуру активації Сертифікату описана в п. 7.3. даного Договору.

2.9. Інформаційні послуги Агента - послуги, що надаються Клієнту після активації Сертифікату, за допомогою телефонного та / або електронного та / або смс інформування Клієнта, які включають в себе:

- узгодження між Клієнтом і Партнером дати і часу, надання послуг Партнером;

- забезпечення Клієнта інформацією про місце надання послуг Партнера.

Даний список інформаційних послуг Агента не є вичерпним і може коригуватися Агентом на момент їх надання Клієнту, на власний розсуд, але не менш ніж передбачено Сертифікатом.

2.10. Web-сайт www.vnebo.ua - сукупність веб-сторінок, об'єднані навігаційно за змістом, і розміщанні в мережі Інтернет за адресом: https://vnebo.ua, на яких міститься інформація про послуги Партнерів, товар і послуги Агента.

3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

3.1. Агент, в порядку та на умовах даного Договору і чинного законодавства України, надає рекламно-інформаційні послуги Партнерам та Клієнтам, завдяки продажу Сертифікатів, через web-сайт www.vnebo.ua

4. ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ НА КУПІВЛЮ СЕРТИФІКАТУ

4.1. Клієнт має право оформити замовлення на купівлю Сертифікату цілодобово через on-line форму на web-сайті www.vnebo.ua,або з понеділка по п'ятницю з 09.00 до 18.00 за телефонами, вказаними на web-сайті www.vnebo.ua, з наступною оплатою Клієнтом Сертифікату, згідно ціною, вказаною на сайті на момент оформлення замовлення.

4.2. При оформленні замовлення Клієнт надає Агенту наступну інформацію: прізвище, ім'я, по батькові, контактний телефон, e-mail, спосіб отримання і оплати Сертифікату. Клієнт несе повну відповідальність за достовірність наданих ним даних.

4.3. При оформленні замовлення Клієнт може вибрати зручний для себе спосіб отримання Сертифікату, згідно з інформацією про способи доставки, зазначену на web-сайті www.vnebo.ua

4.4. Терміни доставки Сертифікату Клієнту залежать від адреси доставки і часу, необхідному Агенту на обробку замовлення, що обговорюється з Клієнтом індивідуально на момент оформлення замовлення.

4.5. Деталі замовлення, отриманого Агентом, узгоджуються з Клієнтом за контактним телефоном або e-mail, зазначеним Клієнтом під час оформлення замовлення. Якщо Агент не зміг зв'язатися з Клієнтом, за вказаними контактними даними, таке замовлення вважається не дійсним.

5. ЦІНА СЕРТИФІКАТУ ТА ПОРЯДОК ОПЛАТИ

5.1. Ціна кожного Сертифікату встановлюється Агентом на власний розсуд, і розміщується у відкритому доступі для Клієнта на сторінках web-сайту www.vnebo.ua.

5.2. Агент має право в односторонньому порядку змінювати ціну на Сертифікат. Про зміні ціни на Сертифікат Агент сповіщає Клієнта, за допомогою публікації на web-сайті www.vnebo.ua.

5.3. При оформленні замовлення Клієнт може вибрати зручний для себе спосіб оплати Сертифікату, згідно з інформацією про способи оплати, зазначену на web-сайті www.vnebo.ua

5.4. Після оформлення замовлення, Клієнт зобов'язаний провести 100% оплату за Сертифікат, згідно ціною зазначеної на web-сайті www.vnebo.ua на момент оформлення замовлення, обраним ним способом оплати.

5.5. Клієнт самостійно несе відповідальність за правильність здійснених ним платежів.

5.6. Днем оплати вважається день видачі Агентом Клієнту Сертифіката та товарного чеку на повну суму оплати.

6. СЕРТИФІКАТ, ОТРИМАНИЙ КЛІЄНТОМ У ПОДАРУНОК ВІД ТРЕТЬОЇ ОСОБИ

6.1. Клієнт може отримати Сертифікат в подарунок від третьої особи, попередньо замовлений і оплачений Агенту третьою особою.

6.2. Підтвердженням отримання Сертифікату в подарунок від третьої особи і можливості його активації, є знаходження на руках у Клієнта безпосередньо самого Сертифікату в повній його комплектації, і збіг даних про Клієнта, зазначених третьою особою (хто купував Сертифікат) у внутрішній базі даних Агента.

6.3. При виявленні Клієнтом бажання активувати Сертифікат, отриманий ним в подарунок від третьої особи, в період офіційного терміну дії Сертифіката, який вказується в правилах його використання, Клієнт автоматично укладає з Агентом даний Договір, погоджується з усіма його умовами і зобов'язується їх виконувати.

7. ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ СЕРТИФІКАТУ

7.1. Загальні положення

7.1.1. Сертифікат - матеріальний носій, виготовлений у формі пластикової картки з індивідуальним порядковим номером, який підтверджує в рамках свого терміну дії, можливість Клієнта скористатися послугами Партнера, завдяки активації Сертифікату у Агента.

7.1.2. Кожен Сертифікат комплектується фірмовою коробкою, інформаційними матеріалами про послугу Партнера, умовами використання Сертифіката та даними про його термін дії.

7.1.3. Всі комплектуючі є невід'ємною частиною Сертифікату, у випадку втрати Клієнтом однієї з комплектуючих, Сертифікат вважається не дійсним і не може бути активований Клієнтом.

7.1.4. Повернення Сертифікату можливо протягом 2-х тижнів (14 днів) з моменту його купівлі у Агента, при наявності повного комплекту Сертифікату і товарного чеку. Повернення грошей за Сертифікат можливе тільки тій особі, яка безпосередньо здійснювала оплату за Сертифікат.

7.1.5.У разі якщо Клієнт отримав Сертифікат в подарунок від третьої особи і відмовляється його активувати, Сертифікат вважається не дійсним і гроші, сплачені за Сертифікат, не повертаються.

7.2. Термін дії сертифіката

7.2.1. Сертифікат дійсний протягом 3-х місяців (90 днів) з моменту його покупки і оплати у Агента. Офіційний термін дії кожного Сертифікату, із зазначенням кінцевої дати можливості його активації, відображається в Правилах використання Сертифікату, котрі є невід'ємною частиною кожного Сертифікату і вкладається Агентом разом з іншими комплектуючими в фірмову коробку при оформленні замовлення.

7.2.2. У випадку не можливості активувати Сертифікат в рамках його офіційного терміну дії з об'єктивних причин, можливість продовження терміну дії Сертифікату обговорюється окремо Клієнтом з Агентом в період офіційного терміну дії Сертифікату.

7.2.3. У разі якщо Клієнт не активував Сертифікат протягом його офіційного терміну дії, зазначеного в Правилах використання Сертифікату, а також не попередив Агента про неможливість його активації, Сертифікат вважається не дійсним і гроші, сплачені за Сертифікат, не повертаються.

7.3. Активація Сертифікату

7.3.1. Щоб скористатися послугою Партнера, передбаченої Сертифікатом, Клієнту необхідно активувати свій Сертифікат в період його офіційного терміну дії, зазначеного в Правилах використання Сертифікату.

7.3.2. Активацію Сертифікату необхідно проводити не пізніше, ніж за 7 робочих днів до бажаної дати надання послуги Партнером.

7.3.3. Сертифікат можна активувати цілодобово через on-line форму на web-сайті www.vnebo.ua   або з понеділка по п'ятницю з 09.00 до 18.00 за телефонами, вказаними на web-сайті www.vnebo.ua, назвавши індивідуальний порядковий номер Сертифікату, зазначений на пластиковій картці, ПІБ, дату народження, контактний телефон, e-mail, бажану дату і час надання послуги Партнером. У деяких випадках Агенту може знадобиться додаткова інформація про Клієнта, про що Агент повідомить Клієнту під час активації Сертифікату.

7.3.4. Час, необхідний Агенту на обробку інформації, отриману від Клієнта при активації Сертифікату, встановлюється Агентом на свій розсуд окремо в кожному випадку і повідомляється Клієнту за контактним телефоном або e- mail,зазначеним Клієнтом під час активації Сертифікату.

7.3.5.  Після завершення обробки інформації, отриманої від Клієнта при активації Сертифікату, Агент надає Клієнту інформаційні послуги за допомогою телефонного та / або електронного та / або смс інформування Клієнта, які включають в себе:

- узгодження між Клієнтом і Партнером дати і часу надання послуг Партнером;

- забезпечення Клієнта інформацією про місце надання послуг Партнером.

Даний список інформаційних послуг Агента не є вичерпним і може коригуватися Агентом на момент їх надання Клієнту, на власний розсуд.

7.3.6. У разі надання Клієнтом завідомо неправдивих відомостей або неможливості зв'язатися з Клієнтом по вказаним ним під час активації Сертифікату телефону або e- mail, Агент має право скасувати і / або перенести дату і часнадання послуг Партнером.

7.4. Умови надання послуг Партнером.

7.4.1. Скористатися послугами Партнера самостійно можуть тільки особи, які досягли 18 років. У разі якщо Клієнту ще немає 18 років, необхідна обов'язкова письмова згода батьків Клієнта на дозвіл скористатися послугами Партнера, а також їх присутність на місці, в день і час надання послуг Партнером.

7.4.2. Клієнт зобов'язаний самостійно з'явитися на місце надання послуг Партнером, в зазначену йому Агентом дату і час точно в строк. Якщо Клієнт не з'явився на місце надання послуг Партнером в зазначену йому дату і час і / або запізнився на призначений йому час, та при цьому не попередив Агента або Партнера про неможливість з'явиться, Агент і / або Партнер мають повне право відмовити Клієнту в наданні послуг і / або скоротити їх час пропорційно часу запізнення.

7.4.4. Під час надання послуг Партнером Клієнт повинен знаходитися в тверезому і адекватному стані, та дотримуватися всіх вказівок Партнера, в іншому випадку Агент і / або Партнер мають повне право відмовити Клієнту в наданні послуг.

7.4.5. На час надання послуг Партнером Клієнту бажано одягнути спортивний або зручний одяг і взуття, яке не сковує рухів.

7.4.6. Перед початком надання послуг Партнер озвучить Клієнту правила поведінки на місці надання послуг, проведе інструктаж з техніки безпеки в усній або письмовій формі. Безпека Клієнта під час надання послуг Партнером залежить від беззастережного дотримання Клієнтом всіх умов даного Договору, правил поведінки на місці надання послуг, техніки безпеки, а також всіх вказівок, які буде повідомляти йому Партнер.

7.4.7. Після закінчення надання послуг Партнером Клієнту, Сертифікат вважається використаним і не може бути активований повторно.

7.5. Відповідальність і обов'язки Клієнта, під час надання послуг Партнером.

7.5.1. Клієнт, зробивши активацію Сертифікату та виявивши бажання скористатися послугою Партнера, повністю підтверджую свою дієздатність.

7.5.2. Клієнт розуміє, що послуги Партнера відносяться до екстремальних видів діяльності, пов'язаних з ризиком для здоров'я, і погоджується скористатися послугами Партнера з власної волі, на власний страх і ризик, і повністю покладає на себе відповідальність за власне здоров'я, безпеку і життя.

7.5.3. Клієнт на день надання послуги Партнером повинен бути фізично здоровий. Клієнт самостійно приймає рішення, і самостійно несе відповідальність за свій фізичний стан і здоров'я. Агент і Партнер не несуть будь-якої відповідальності за стан здоров'я Клієнта та / або можливу шкоду причинну здоров'ю Клієнта з якої б то не було причини.

7.5.4. Клієнт зобов'язується не користуватися послугами Партнера, якщо у Клієнта є проблеми зі здоров'ям, такі як:

- післяопераційний період або заборона на фізичні і психічні навантаження;

- захворювання серцево-судинної системи, такі як вроджені чи набуті вади серця, серцева недостатність та інші;

- захворювання або ушкодженнями опорно-рухової системи (серйозні травми хребта, травми ніг, кісток таза, тощо);

- тяжкі захворювання дихальної системи;

- психічні і неврологічні захворювання, в тому числі з суїцидальними нахилами;

- епілепсія;

- інші види особистої несумісності з навантаженнями, що виникають в ході надання послуг Партнером.

Цій список не є вичерпним, але в любому випадку Агент рекомендую Клієнту проконсультуватися з власним лікарем, перед тим як приймати рішення скористуватися послугою Партнера. Також не рекомендується користуватися послугами Партнера вагітним жінка і особам молодше 16 років.

7.5.5. На Клієнта покладається повна відповідальність за будь-які збитки, які можуть бути нанесені його здоров'ю в результаті особистої необережності, недбалості, неуважності, зайвої самовпевненості, навмисного або ненавмисного порушення умов даного Договору, правил поведінки на місці надання послуг Партнером, техніки безпеки та вказівок Партнера під час надання послуг Клієнту,а також непередбачених обставин, що не залежать від Клієнта та / або Партнера, які можуть виникнути під час надання послуг Партнером.

7.5.6. На Клієнта покладається повна відповідальність за будь-які збитки, які можуть бути нанесений його здоров'ю, в разі якщо Клієнт прийняв рішення скористатися послугами Партнера, при наявності проблем зі здоров'ям.

7.5.7. Клієнт і запрошені ним особи несуть повну відповідальність за псування наданого їм на час надання послуг Партнером обладнання, інвентарю, спорядження, техніки, а також інших засобів. У разі нанесення шкоди, особа яка її завдала, зобов'язана самостійно вирішувати всі виниклі суперечки і компенсувати завдані збитки Партнеру в повному обсязі, озвучені Партнером.

7.5.8. Клієнт зобов'язується дотримуватися всіх умов даного Договору, правила поведінки на місці надання послуг Партнером, техніку безпеки і всіх вказівок Партнера під час надання послуг.

7.5.9. Клієнт, сплативши товар та послуги Агента, фактом оплати та фактом активації Сертифікату підтверджує, що з умови даного Договору ознайомлений і прийняв їх в повному обсязі, що Клієнту надана вся інформація про послуги Партнера в дохідливій формі і повному обсязі.

7.6. Зміна дати і / або часу надання Клієнту послуг Партнером.

7.6.1. Агент залишає за собою право змінювати дату і / або час надання Клієнту послуг Партнером в разі виникнення непередбачених обставин (погодних, технічних, форс-мажорних, тощо), на які Агент і / або Партнер ніяк не можуть вплинути, проінформувавши Клієнта про такі зміни заздалегідь.

7.6.2. Якщо Клієнт не можете прибути в призначену йому Агентом дату і / або час надання послуг Партнером з незалежних від нього причин (стан здоров'я або інші форс-мажорні обставини), Клієнт зобов'язаний повідомити про це Агента за 2 робочих дні до призначеної Агентом дати надання послуг Партнером . В такому випадку, Агент в індивідуальному порядку розгляне можливість зміни дати і / або часу надання Клієнту послуг Партнером.

7.6.3. Після активації Сертифікату, Клієнт має право не більше трьох разів змінювати дату і / або час надання йому послуг Партнером. Якщо Клієнт, після третього зміни дати і / або часу надання йому послуг Партнером, не з'явився на місце надання послуг Партнером в зазначену йому дату і час і / або запізнився на призначений йому час, Сертифікат вважається використаним і не може бути активований повторно, а гроші, сплачені за Сертифікат, не повертаються.

7.7. Зміни обсягу / виду / переліку послуг, що надаються Партнером.

7.7.1. У випадку неможливості Партнера по форс-мажорних, технічним, погодних або інших причин надати Клієнту послуги, передбачені Сертифікатом, Агент або Партнер заздалегідь повідомить Клієнта про таку неможливість та запропонує йому альтернативний варіант.

7.7.2. У випадку, якщо Клієнт хоче самостійно змінити послуги передбачені Сертифікатом, на одну з послуг Партнерів, представлених на web-сайті www.vnebo.ua, Клієнт повинен доплатити Агенту різницю у вартості, якщо ціна на обраний Клієнтом Сертифікат більше попередньо купленого Сертифікату. Якщо Клієнт вибрав Сертифікат меншою вартістю від попередньо купленого Сертифікату, в такому випадки різниця в ціні не повертається Клієнту.

7.8. Вирішення спорів

7.8.1. Якщо у Клієнта виникли будь-які складності під час надання йому послуг Партнером, Клієнт повинен сповістити про це Агенту в день надання послуг за телефонами, вказаними на web-сайті www.vnebo.ua або Партнеру безпосередньо на місці надання послуг. Це допоможе Агенту вжити всі можливі дії, спрямовані на вирішення ситуації, що склалася. Якщо Клієнт не заявив в день надання йому послуг Партнером про виниклі складнощі і розбіжності, і не повідомив про свої претензії Партнеру або Агенту, це позбавляє Клієнта права на отримання будь-якого відшкодування в частині претензій за якістю наданих послуг.

7.8.2. Претензії за якістю наданих послуг можуть пред'являтися Клієнтом Агенту тільки в письмовому вигляді, попередньо зареєстровані у Партнера, з додатком документальних підтверджень про ненадання будь-яких послуг або про їх неналежне надання в термін не більше 3-х робочих днів з фактичної дати надання Клієнту послуг Партнером і розглядаються Агентом протягом 10-ти робочих днів з моменту отримання такої заяви від Клієнта.

8. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ АГЕНТА

8.1. Агент має право:

8.1.1. Створювати, змінювати, видаляти або обмежувати доступ до будь-якої інформації, розміщеної web-сайті www.vnebo.ua .

8.1.2. На свій розсуд вибирати і / або змінювати Партнерів, шляхом укладення письмової або усної домовленості між Агентом і Партнером.

8.1.3. Створювати та / або змінювати умови замовлення, продажу та оплати товарів і послуг Агента .

8.1.4. На свій розсуд встановлювати ціни на Сертифікати .

8.1.5. Відмовити Клієнту в продажу Сертифікатів і надання послуг, до моменту їх оплати Клієнтом.

8.1.6. Створювати та / або змінювати дизайн Сертифікату, його комплектуючі, правила використання Сертифікату.

8.2. Агент зобов'язується:

8.2.1. Надавати достовірну інформацію Клієнту про Сертифікати і свої послуги .

8.2.2. У разі замовлення Сертифікату, прийняти оплату згідно ціною, вказаною на web-сайті www.vnebo.ua на момент оформлення замовлення Клієнтом .  

8.2.3. Після оплати Сертифікату видати Клієнту безпосередньо сам Сертифікат в повній його комплектації і товарний чек на повну суму оплати.

8.2.4. Після активації Клієнтом Сертифікату надати Клієнту інформаційні послуги за допомогою телефонного та / або електронного та / або смс інформування Клієнта, які включають в себе:

- узгодження між Клієнтом і Партнером дати і часу надання послуг Партнером;

- забезпечення Клієнта інформацією про місце надання послуг Партнером.

8.2.5. Агент, гарантує Клієнту право скористатися послугою Партнера, в рамках терміну дії Сертифіката.

9. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ КЛІЄНТА

9.1. Клієнт має право:

9.1.1. Вільно здійснювати пошук і отримання інформації про послуги Партнерів на web-сайті www.vnebo.ua.

9.1.2. Отримувати від Агента достовірну інформацію про умови замовлення та оплати Сертифіката і правил його використання.

9.1.3. Відмовитися від послуг Агента або Партнера без відшкодування будь - якої грошової компенсації від Агента або Партнера.

9.2. Клієнт зобов'язується:  

9.2.1. Використовувати Сертифікат виключно на умовах даного Договору.

9.2.2. У разі замовлення Сертифікату оплатити його повну вартість відповідно до ціни, зазначеної на web-сайті www.vnebo.ua на момент здійснення замовлення. Підтвердженням оплати Сертифікату є видача Клієнту безпосередньо самого Сертифікату в повній його комплектації і товарного чека на повну суму оплати. 

9.2.3. Не здійснювати будь-яку діяльність, яка перешкоджає продажу Сертифікатів і надання послуг Партнерів.

9.2.4. Не відтворювати, не дублювати, не копіювати, не продавати, не здійснювати торгові операції з Сертифікатом в будь-яких цілях.

10. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ АГЕНТА

10.1. Агент не несе відповідальності за неналежне виконання або невиконання своїх зобов'язань за цим Договором у разі настання обставин непереборної сили: пожежа, епідемія, землетрус, терористичний акт, повінь, ураган, шторм, інші стихійні лиха, погодні умови і катаклізми, військові дії будь-якого характеру, страйки, введення надзвичайного або воєнного стану, невидача Партнеру документів, необхідних для надання послуг Клієнту, зміни законодавства України, дії контролюючих органів, дії перевізників, пов'язані з технічними поломками устаткування, механічними пошкодженнями, закриттям або перервою транспортного забезпечення, тощо

10.2. Агент не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, а також можливу шкоду здоров'ю, матеріальні і моральні збитки, отримані Клієнтом під час використання або неможливості використання Сертифікату.

10.3. Агент не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, отримані Клієнтом під час надання послуг Партнером.

10.4 . Агент не несе відповідальності за збій в використанні Клієнтом Сертифікату, а також за збійпід час надання послуг Партнером з вини третіх осіб або погодних умов.

11. ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ГАРАНТІЙ

11.1. Товари та послуги Агента, а також послуги Партнерів надаються «як є» та «при можливості».

11.2. Агент не гарантує, що його товари і послуги, а також послуги Партнерів будуть відповідати вимогам та очікуванням Клієнта.

11.3. Агент не гарантує, що результати, які можуть бути отримані Клієнтом після використання товарів і послуг Агента, а також після надання Клієнту послуг Партнером, будуть відповідати очікуванням Клієнта.

12. ЗГОДА НА ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

12.1. З метою виконання вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010 р Клієнт дає свою згоду на обробку Агентом його персональних даних.

12.2. Агент обробляє персональні дані Клієнта шляхом здійснення дій (операцій) з персональними даними, які включають: збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, поширення, знеособлення, блокування, знищення персональних даних. Метою використання персональних даних і наступна їх обробка є отримання Клієнтом товарів і послуг Агента та послуг Партнерів.

12.3. Агент зобов'язується обробляти персональні дані Клієнта в суворій відповідності до законодавства України про захист персональних даних.

12.4. Клієнт погоджується з тим, що Агент має право передавати його персональні дані своїм Партнерам.

12.5. Відкликання згоди на обробку персональних даних може бути здійснений шляхом направлення Клієнтом відповідного розпорядження в простій письмовій формі на поштову або електронну адресу Агента. При цьому Клієнт згоден з тим, що такий відгук може спричинити відмову з боку Агента в наданні товарів і послуг, в результаті неможливості їх виконання без зазначених персональних даних Клієнта.

12.6. Права Клієнта стосовно його персональних даних визначені в ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».

13. АВТОРСЬКІ ПРАВА

13.1. Агент має усі майнові та немайнові права щодо товарів і послуг і всієї інформації, зазначеної на web-сайті www.vnebo.ua , включаючи будь-які права інтелектуальної власності незалежно від того, зареєстровані такі права чи ні, а також незалежно від юрисдикції, де такі права можуть виникнути.

13.2. Забороняється копіювання, відтворення та використання фірмових найменувань, товарних знаків, знаків обслуговування, логотипів, доменних імен, брендів чи інших відмітних знаків Агента, а також будь-яких текстових матеріалів, фотографій, ілюстрацій, відео, зазначених на web-сайті www.vnebo.ua , без письмової згоди Агента, а також інше їх використання без посилання на Агента.

13.3. Активація Сертифікату та використання послуг Партнера, підтверджує автоматичну згоду Клієнта та запрошених ним осіб, на проведення усіх видів фото- та відео- зйомок за їх участю, під час отримання послуги Партнера, та публічне використання Агентом даних матеріалів, без отримання додаткової згоди у Клієнта, у тому числі фото та відео метеріали, зроблені самим Клієнтом під час отримання послуги Партнера та оприлюднені ним в публічному доступі в мережі Інтернет, без особливих відміток про заборону використання даних матеріалів.

14. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ ТА ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

14.1. Договір укладається шляхом оформлення Клієнтом замовлення і внесенням оплати за Сертифікат згідно п.4 та п.5 даного Договору, або шляхом отримання Сертифікату в подарунок до від третьої особи, відповідно до п. 6 даного Договору.

14.2. Договір діє до повного виконання Клієнтом і Агентом своїх зобов'язань відповідно до умов даного Договору.

14.3. Укладаючи Договір, Клієнт підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений і згоден з усіма його умовами і зобов'язується їх виконувати. Не знання пунктів даного Договору не звільняє Клієнта від виконання зобов'язань за цим Договором згідно з правилами договору-оферти.

14.4. Агент зберігає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до Договору попередньо розмістивши їх на web-сайті. Чинна редакція Договору знаходиться на web-сторінці: https://vnebo.ua/dogovor

14.5. Клієнт і Агент погоджуються на те, що всі можливі суперечки з даного Договору будуть вирішуватись шляхом переговорів, відповідно до чинного законодавства України.

14.6. При недосягненні взаємовигідної угоди суперечка між Клієнтом і Агентом може бути передана на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України. Визнання судом будь-якого положення даного Договору недійсним не звільняє Клієнта та Агента від невиконання інших положень Договору.

14.7. Цей Договір має пріоритет перед іншими документами.

14.8. Цей Договір складений при повному розумінні Клієнтом та Агентом його умов та термінології українською мовою.

14.9. На момент укладання цього Договору Агент є платником єдиного податку.