Консультации и заказ по телефонам

Офис: ПН-ПТ с 9.00 до 18.00

Полеты: круглый год, ПН-ВС, согласно графику полетов судна

Корзина
Ваша корзина пуста
Главная Новости Подарунковий сертифікат на політ

Подарунковий сертифікат на політ

17 февраля 2015

Подарунковий сертифікат - оригінальний подарунок до будь-якого свята.

Ви дарували, хоч раз в житті, подарунковий сертифікат? Чи сертифікат дарували Вам? Можна бути майже упевненим в позитивній відповіді хоч би на одне з цих питань. Адже не секрет, що дуже важко вгадати, який саме подарунок і в який час припаде до речі. Тому на весілля, день народження, 8 березня, для заохочення співробітників, існують два оптимальні подарунки - гроші або подарунковий сертифікат. Але гроші часто витрачаються на абсолютно непотрібні речі. Купив, не знайшов застосування, відклав убік, забув. Навіть якщо придбана річ, необхідна в господарстві, - це дасть привід порадіти, але не залишить особливих спогадів, що це подарунок був від вас.

Подарунковий сертифікат на політ - можливість подарувати щось незвичайне.

І хоча, за великим рахунком, подарункові сертифікати стали у багатьох випадках лише вдалою заміною грошей, все ж тут є прекрасна можливість зробити оригінальний подарунок і подарувати щось незабутнє. Є подарунки, які не можна піднести з нудьгуючим видом і вже тим більше, - не можна прийняти, байдуже дивлячись убік. Ми знайшли спосіб повернути особливу чарівність моменту дарування - і підносити в подарунок політ на літаку або вертольоті!

Вручите дорогій людині диво - подарунковий сертифікат на політ, і йому обов'язково припаде по серцю цей сюрприз. Адже диво, воно завжди - казкове, щире, а чарівна пригода в небі на додаток до цього ще і незабутня, екстремальна, заворожлива. Можна забути багато нудних моментів, але як можна не згадати подорож в небесах, коли серце співає про свободу?!

Наш магазин подарункових сертифікатів, надаємо можливість зрозуміти усю чарівність польоту. Польоти точно не продають в звичайному магазині, не зважують в кілограмах і не оцінюють на модність. Повітряні пригоди завжди модні і актуальні. І звичайно - кілограм навіть найсмачніших ласощів, на відміну від польоту в небесах, не забезпечить приплив адреналіну в кров.

Подарункові сертифікати на політ підходять усім.

Подаруйте подарунковий сертифікат для двох на весілля, і молодожони будуть щасливі. Небо скріплює союз - тут клятви, що зірвалися з вуст, залишаються назавжди зафіксованими в серці.

Для чого взагалі вручають подарункові сертифікати чоловікам? Цікаве питання. Але є і ще одне. Чи не може це бути неправильно зрозуміло? Адже якщо це сертифікат на придбання товару у бутик одягу, обдарований може подумати, що таким чином йому кидають натяк на те, що пора змінити імідж, оскільки костюм і брюки виглядають не модно. Якщо на придбання спортивних товарів - може вирішити, що йому явно рекомендують побігати і скинути зайву вагу. А ось подарунковий сертифікат на політ для чоловіка не тлумачиться неправильно. Це запрошення у світ екстриму, можливість для чоловіка продемонструвати свою сміливість і рішучість.

Подарункові сертифікати для жінок теж не повинні сприйматися як каверзу. Якщо подарований сертифікат на придбання косметики і парфюмерії, його отримання можна випадково представити, як натяк на те, що красу обдарованої дівчини потрібно терміново підправити. Якщо він на придбання книг - можна зрозуміти, як побажання придбати вказаний товар і покращити ерудицію. Але є інший подарунковий сертифікат - подарунковий сертифікат на політ для жінок. Екстрим, адреналін в крові і романтика в подарунок!

Купити подарунковий сертифікат на політ легко!

Вам не треба їхати куди - те, щоб замовити сертифікат на політ. Ми доставляємо сертифікат на політ по усіх регіонах України, в красивій, оригінальній, приємній на дотик подарунковій упаковці. Термін дії подарункового сертифікату - 90 днів. І це в самий раз - дивовижний подарунок, можна використати у будь-який слушний час.

Даруйте подарункові сертифікати на політ в Києві та інших городах країни. Ми літаємо в усіх великих містах України! Будьте впевненні, політ в подарунок запам'ятовується надовго!Отзывы
30 апреля 2015, 16:29

хочу отправить другу подарок

да, пожалуйста, набирайте или пишите нам

Написать отзыв
ИЛИ
* поля обязательные для заполнения