Консультации и заказ по телефонам

Офис: ПН-ПТ с 9.00 до 18.00

Полеты: круглый год, ПН-ВС, согласно графику полетов судна

Корзина
Ваша корзина пуста
Главная Новости Що подарувати на Новий рік? Подарунок у Львові. Що подарувати на Новий рік дівчині? Що подарувати на Новий рік хлопцю? Новорічні подарунки.

Що подарувати на Новий рік? Подарунок у Львові. Що подарувати на Новий рік дівчині? Що подарувати на Новий рік хлопцю? Новорічні подарунки.

01 декабря 2016

У дитинстві словосполучення «зимова казка» було сповнене чимось дійсно чарівним та загадковим. Зима насправді була для нас казкою. Блискучий, осліплюючий сніг, санчата, ялинка, новорічні подарунки… Але згодом все втратило свою таємничість та стало чимось звичайним. Щорічне приготування до свят, пошук подарунків стали чимось буденним, тим, що має бути. Зараз, напередодні свят, виникло питання, що подарувати на Новий рік?

Що подарувати на Новий рік? Подарунок у Львові

Що подарувати на Новий рік дівчині?

Пропонуємо Вам дійсно чудовий варіант подарунку, який поверне вам відчуття зимової казки. Таким подарунком стане сертифікат на політ на повітряній кулі у Львові. Яскраве, дитяче відчуття казкового світу та відчуття справжнього свята – все це Вам подарує політ на повітряній кулі у Львові! Вас очікує чарівна подорож зимовими просторами під куполом величезної повітряної кулі, а навколо – справжня зимова казка! Захоплюючі пейзажі, ліси та поля, вкриті сніговим покривалом, що так і виблискує під сонячним промінням – від побаченого перехоплює дух. Тому на питання що подарувати на Новий рік дівчині є дійсно чудова відповідь, що не залишить жодну дівчину без яскравих та справжніх емоцій!

Політ но повітряній кулі у Львові Політ но повітряній кулі у Львові

Що подарувати на Новий рік хлопцю?

А для представників сильної статі пропонуємо дійсно чоловічий подарунок – сертифікат на політ на літаку Aquila навколо Львова! Хто з чоловіків у дитинстві не мріяв стати пілотом та кермувати справжнім літаком? Ви подаруєте своєму хлопцю здійснення давньої мрії, адже в нього буде чудова можливість не прости здійснити політ, а ще й спробувати кермування літаком під контролем досвідченого пілоту. Під час польоту  на  літаку Аквіла навколо Львова відкривається неймовірні краєвиди, які вдало поєднують в собі сучасність та давнину. Політ на літаку Аквіла навколо Львова стане чудовим варіантом відповіді на питання що подарувати хлопцю на Новий рік та стане здійсненням мрії. А коли ж здійснюються наші мрії, як не в Новий рік?

Політ на літаку Аквіла навколо Львова Політ на літаку Аквіла навколо ЛьвоваОтзывы

Пока нет отзывов

Написать отзыв
ИЛИ
* поля обязательные для заполнения